Ostujuhend

 Ostutingimused

1. ÜLDINE

1.1.  Veebipoe INDUSTREC.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Industrec OÜ (registrikood 11972734), asukohaga Karjavälja 4, 12918 Tallinn, Harjumaa.

1.2.  Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Industrec OÜ (Müüja)  ja ostu sooritanud isiku (Ostja) vahel tekkivaid õigussuhteid  ostmisel-müümisel Veebipoes.

1.3.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

1.4.  Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

1.5.  Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

1.6.  Palume pöörata tähelepanu sellele, et ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda tegelikkusest!

 

2. HIND

2.1.  Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 22%.

2.2.  Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kauba suurusest,Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

2.3.  Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1.  Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

3.2.  Ostukorvis on võimalik tooteid ning koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni toote eest tasumiseni.

3.3.  Tellimuse vormistamisel kuvatakse ekraanile lõplik hind, mille saab tasuda pangalingi või muu makselahenduse abil. 

3.4.  Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

3.5.  Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Müüja Ostjale e-posti aadressile. Juhul, kui postkastist kirja ei leidu, palume kontrollida ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud.

3.6.  Müüjal on õigus lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel. Müüja teavitab sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastab kogu tellitud kauba eest laekunud makse (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

 

4. TASUMINE

4.1.  Veebipoes sooritatud ostude eest tasub Ostja 100% ettemaksuna.

4.2.  Makseid vahendab ESTO PAY. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi - pangalingiga tasumisel vastava panga ja krediitkaardiga tasumisel ESTO PAY turvalises keskkonnas. Toote eest saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut.

 4.3. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO PAY-le.

4.4.  Tellimisel olevate toodete eest on võimalik tasuda arvega 50% summast. Lõplik tasumine toimub siis, kui kaup on lattu jõudnud. Palume sellisel juhul oma ostusoovist e-mailile kirjutada.

 

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1.  Veebipood tarnib tooteid Eesti siseselt. Kui ostja soovib tellida transporti Soome,siis palume oma soovist e-mailile kirjutada.

5.2.  Tooted tarnitakse vastavalt Veebipoes Ostja poolt valitud viisil.

5.3.  Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.4  Iga toote juures on kirjas orienteeruv tarneaeg. Industrec OÜ
jätab endale õiguse ettenägematute asjaolude ilmnemisel pikendada tellitud kauba tarnetähtaega kuni 1 kuu võrra. Industrec OÜ annab tarneaja pikenemisest teile esimesel võimalusel teada ning sellist tarneaja pikendamist ei loeta lepingu rikkumiseks.
Anname endast parima, et teie tellitud mööbel jõuaks teieni siiski õigeaegselt.

 5.5  Kaupade tarnetingimused: Transporditeenust tellime erinevatest kullerfirmadest.

 

6. TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

6.1.  Ostjal on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul (v.a eritellimus), esitades Müüjale kirjalikus vormis kauba ostmisest taganemise avaldus, mis sisaldab järgmisi andmeid:

-    Ees- ja perekonnanimi

-    Kontakttelefon

-    E-posti aadress

-    Aadress

-    Pangakonto andmed

-    Tellimuse esitamise kuupäev

-    Asja kättesaamise kuupäev

-    Tagastatava kauba nimetus

-    Kauba ostuarve number

-    Tagastamise põhjus

6.2.  Kauba ostmisest taganemise avaldus tuleb saata e-posti aadressile info@industrec.ee hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavalduse kättesaamist kinnitab Müüja Ostjale saadetava teatega.

6.3.  Tagastatav toode peab sisaldama kogu ostudokumentatsiooni ning alles peab olema kauba pakend koos siltidega. 

6.4.  14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba proovimiseks füüsilises poes.  Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Müüjal õigus alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba maksumuse hüvitamisest.

6.5.  Tagastamistingimused kohalduvad standardsetele toodetele. Eritellimused ja erisoovide järgi valmistatud tooted ei kuulu tagastamisele.

6.6.  Kauba ostmisest taganemise avalduse esitamise päevast alates on Ostja kohustatud tagastamisele kuuluva toote tagastama 14 kalendripäeva jooksul.

6.7.  Kuni tagastatud toote vastuvõtmiseni ei võta Müüja toote eest vastutust. Toote tagastamine ja/või vahetamine on tasuta, v.a. tagastamise transpordikulud, mis on Ostja kanda. Kui Ostjale on üle antud puudusega toode, siis kannab tagastamisega seotud kulud Müüja.

6.8. Müüja tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud,välja arvatud transpordikulud. 

6.9. Müüja jätab endale õiguse viivitada tagasimaksete tegemisega seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud. 

6.10. Müüjal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

7. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

7.1.  Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale, sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmiest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

7.2.  Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel kohustub Ostja sellest koheselt teavitama Müüjat, saates vastava info e-posti aadressile info@industrec.ee.

7.3.  Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote parandamist või asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode Müüja kulul.

7.4.  Ostjal on õigus nõuda toote ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ning toote eest tasutud summade tagasinõudmist, kui:

-    Müüjal ei ole võimalik toodet parandada või asendada 

-    toote parandamine või asendamine ebaõnnestub 

-    Müüjal ei ole toote puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud

7.5.  Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse Ostjale toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul. Müüjal on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni Ostja on tema käes oleva toote tagastanud.

7.6.  Müüja kannab esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale asja parandamisega või asja asendamisega seotud kulud. Järgneva 1,5 aasta jooksul kannab vastavad kulud Müüja üksnes juhul, kui pretensioon on õigustatud. Müüja ei hüvita Ostja tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui:

-    Toote väärtus on langenud/toode on kahjustunud Ostja süül;

-    Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise tagajärjel;

-    Toote väärtus on langenud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu;

-    Puudub ostu sooritamist tõendava dokumendi koopia.

7.7.  Juhul, kui Ostja ja Müüja vahel on tekkinud erimeelsused toote puuduste osas, on Ostjal õigus pöörduda pretensiooniga Müüja poole, märkides kirjalikus või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esitatud kaebuses ära oma nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tootel esinev puudus ning omapoolne soovitav lahendus. Müüja vastab Ostja kaebusele kirjalikus või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 kalendripäeva jooksul. Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@industrec.ee.

7.8.  Juhul, kui Ostja ja Müüja ei saavuta vaidluse osas kokkulepet, on Ostjal õigus pöörduda vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks Eestis Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Vaidluste lahendamisel Eestis Tarbijakaitseameti juures lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. 

7.9.  Komisjoni otsusega mittenõustumisel on pooltel õigus pöörduda Ostja asukohajärgsesse maakohtusse.

 

8. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

8.1.  Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Industrec OÜ (11972734), asukohaga asukohaga Karjavälja 4, 12918 Tallinn, Harjumaa.

8.2.  Isikuandmete töötlemisel järgitakse Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

8.3.  Vastutav töötleja kogub järgmiseid isikuandmeid: nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid. Andmeid kasutatakse ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Müüja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele kauba kohaletoimetamise eesmärgil.

8.4.  Vastutavale töötlejale edastatud isikuandmed on kaitstud ning käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Andmeside kliendi ja pankade vahel on krüpteeritud. Andmetöötlejal puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele. Vastutav töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele isikutele.

8.5.  Isikuandmete vastutav töötleja võib saata Ostjale uudiskirju, sh rahulolu küsitlusi ning pakkumisi Ostja e-mailiaadressile ainult juhul, kui Ostja on andnud eelnevalt sellekohase nõusoleku.

 

 

Mööblisalongi aadress: 

Kadaka Trade Center, Kadaka tee 42b, 12919 Tallinn 


OLEME AVATUD:

E 10-17
T 10-19
K 10-19
N 10-19
R 10-17
L 10-15 
P SULETUD

NB! 15.06 oleme suletud!